Date Teams/Event Time Score Links
February
Wed. 15 vs. Flagler Final L, 5-4
Thu. 16 vs. Ark.-Fort Smith Final W, 8-1
Sat. 18 at Florida Tech * Final W, 7-2
Sat. 25 at Barry * Final L, 9-0
 
March
Sat. 4 vs. Findlay Final W, 7-2
Sun. 5 vs. Valparaiso Final L, 6-1
Tue. 7 vs. Belmont Final L, 5-2
  Winter Park, Fla.
Fri. 10 vs. Wayne St. (Mich.) Final W, 7-2
Sat. 11 vs. Queens (N.Y.) Final W, 6-3
Mon. 13 vs. NJIT Final L, 5-2
  Winter Park, Fla.
Tue. 14 vs. Bluefield St. Final W, 7-2
Wed. 15 vs. Ala.-Huntsville Final W, 9-0
Fri. 17 vs. St. Mary's (Tex) Final L, 7-2
Wed. 22 vs. Embry-Riddle Final L, 5-4
Wed. 29 vs. Saint Leo * Final L, 5-4
 
April
Tue. 4 vs. Fla. Southern * 3:00 PM
  Winter Park, FL
Sat. 8 at Lynn * Final L, 8-1
Sun. 9 at Palm Beach Atl. * Final W, 5-4
Wed. 12 vs. Eckerd * Final W, 8-1
Sat. 15 vs. Fla. Southern * Final W, 6-3
  Winter Park, FL
Thu. 20 vs. Fla. Southern % @ Sunshine State Conf. Tourn. Final W, 5-4
  Bradenton, FL
Fri. 21 vs. Barry % @ Bradenton, Fla. Final L, 6-0
Sat. 22 vs. Saint Leo % @ Bradenton, Fla. (IMG Academy) Final L, 5-1
  Sunshine State Conference Tournament - Third Place Match
Sat. 29 vs. Valdosta St. % @ Miami Shores, Fla. Final L, 5-0
 
September
Fri. 22 vs. USTA/ITA South Region Championship @ Valdosta, Ga. TBA
Sat. 23 vs. USTA/ITA South Region Championship @ Valdosta, Ga. TBA
Sun. 24 vs. USTA/ITA South Region Championship @ Valdosta, Ga. TBA
Mon. 25 vs. USTA/ITA South Region Championship @ Valdosta, Ga. TBA
 
October
Fri. 20 vs. C.L. Varner Memorial Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
Sat. 21 vs. C.L. Varner Memorial Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
 
February
Sat. 3 at Stetson Final L, 6-1
  Deland, Fla.
Wed. 7 at No. 11 Flagler Final L, 5-4
  St. Augustine, Fla.
Sat. 17 vs. No. 6 Lynn * Final L, 7-2
  Bert Martin Tennis Complex
Thu. 22 at Eckerd * Final W, 8-1
  St. Petersburg, Fla.
Fri. 23 vs. No. 1 West Florida @ USTA National Campus Final L, 5-4
Sun. 25 vs. Davenport Final W, 7-2
  Bert Martin Tennis Complex
 
March
Sun. 4 vs. Furman Final L, 4-3
  Bert Martin Tennis Complex
Tue. 6 vs. No. 25 Concordia (N.Y.) Final W, 7-2
  Bert Martin Tennis Complex
Fri. 9 vs. Wayne St. (Mich.) Final W, 5-4
  Bert Martin Tennis Complex
Sun. 11 vs. No. 19 Hawaii Pacific @ Las Vegas, Nev. Final W, 5-3
Mon. 12 vs. No. 20 Midwestern St. @ Las Vegas, Nev. Final L, 5-4
Wed. 14 vs. No. 23 St. Mary's (Tex) @ Las Vegas, Nev. Final L, 5-4
Thu. 15 vs. No. 15 Hawaii Hilo @ Las Vegas, Nev. Final L, 9-0
Thu. 22 vs. No. 29 Southeastern Oklahoma Final W, 5-4
  Tiedtke Tennis Courts
Fri. 23 vs. No. 1 Barry * Final L, 9-0
  Bert Martin Tennis Complex
Wed. 28 at No. 13 Embry-Riddle * Final L, 6-3
  Daytona Beach, Fla.
 
April
Wed. 4 at No. 1 Saint Leo * Final L, 9-0
  Saint Leo, Fla.
Sat. 7 vs. No. 21 Palm Beach Atl. * Final L, 6-3
  Tiedtke Tennis Courts
Fri. 13 at No. 44 Fla. Southern * Final W, 5-4
  Lakeland, FL
Sat. 14 vs. Florida Tech * Final W, 6-3
  Bert Martin Tennis Complex
Thu. 19 vs. Lynn % @ Bradenton, Fla. (IMG Academy) Final L, 5-0
  Sunshine State Conference Tournament Quarterfinal
 
September
Fri. 14 at Sailfish Invitational TBA
  West Palm Beach, Fla.
Sat. 15 at Sailfish Invitational TBA
  West Palm Beach, Fla.
Sun. 16 at Sailfish Invitational TBA
  West Palm Beach, Fla.
Fri. 21 at ITA South Regional Championship TBA
  Lakeland, Fla.
Sat. 22 at ITA South Regional Championship TBA
  Lakeland, Fla.
Sun. 23 at ITA South Regional Championship TBA
  Lakeland, Fla.
Mon. 24 at ITA South Regional Championship TBA
  Lakeland, Fla.
 
October
Fri. 5 vs. Varner Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
Sat. 6 vs. Varner Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
Sun. 7 vs. Varner Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
Fri. 26 at Juan Veron Memorial Invitational TBA
  Daytona Beach, Fla.
Sat. 27 at Juan Veron Memorial Invitational TBA
  Daytona Beach, Fla.
Sun. 28 at Juan Veron Memorial Invitational TBA
  Daytona Beach, Fla.
 
February
Fri. 1 vs. Ark.-Fort Smith Final W, 7-0
  Winter Park, Fla.
Sun. 17 vs. Army West Point Final W, 7-0
  Winter Park, Fla.
Thu. 21 vs. Bates Final W, 6-1
  Winter Park, Fla.
Sun. 24 vs. Davenport @ USTA National Campus Final W, 7-0
  Orlando, Fla.
Thu. 28 vs. No. 15 Flagler Final W, 5-2
  Winter Park, Fla.
 
March
Sat. 2 at No. 3 Lynn * Final L, 5-2
  Boca Raton, Fla.
Mon. 4 vs. Mt. St. Mary's Final W, 7-0
  Winter Park, Fla.
Wed. 6 vs. Valparaiso Final L, 6-1
  Winter Park, Fla.
Sat. 9 vs. Wayne St. (Mich.) Final W, 7-0
  Winter Park, Fla.
Mon. 11 vs. No. 22 Ferris St. Final W, 5-2
  Winter Park, Fla.
Wed. 13 vs. Bluefield St. Final W, 4-1
  Winter Park, Fla.
Thu. 14 vs. Northwood Final W, 4-0
  Winter Park, Fla.
Wed. 20 vs. Florida National Final W, 4-0
  Winter Park, Fla.
Sat. 23 at Florida Tech * Final W, 7-0
  Melbourne, Fla.
Thu. 28 vs. No. 50 Embry-Riddle * Final W, 6-1
  Winter Park, Fla.
Sat. 30 at No. 1 Barry * Final L, 6-1
  Miami Shores, Fla.
 
April
Sun. 7 vs. No. 10 West Florida Final L, 4-2
  Winter Park, Fla.
Thu. 11 vs. No. 9 Saint Leo * Final L, 4-3
  Winter Park, Fla.
Fri. 12 vs. Eckerd * Final W, 6-1
  Winter Park, Fla.
Sun. 14 vs. No. 23 Palm Beach Atl. * Final W, 5-2
  Winter Park, Fla.
Wed. 17 at No. 36 Florida Southern * Final W, 6-1
  Lakeland, Fla.
Fri. 26 vs. Embry-Riddle % @ Bradenton, Fla. Final W, 5-2
  IMG Academy SSC Tournament Quarterfinal
Sat. 27 vs. Barry % @ Bradenton, Fla. Final L, 4-0
  IMG Academy SSC Tournament Semifinal
Sun. 28 vs. Saint Leo % @ Bradenton, Fla. Final W, 4-2
  IMG Academy SSC Tournament Third Place Match
 
May
Sat. 11 vs. West Florida % @ Valdosta, Ga. Final L, 4-0
  NCAA South Region Tournament
 
September
Fri. 20 at Sailfish Invitational TBA
  West Palm Beach, Fla.
Sat. 21 at Sailfish Invitational TBA
  West Palm Beach, Fla.
Sun. 22 at Sailfish Invitational TBA
  West Palm Beach, Fla.
 
October
Fri. 11 vs. C.L. Varner Memorial Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
Sat. 12 vs. C.L. Varner Memorial Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
Sun. 13 vs. C.L. Varner Memorial Invitational TBA
  Winter Park, Fla.
 
February
Tue. 4 at Flagler Final L, 5-2
Tue. 11 vs. Florida National Final W, 5-2
Sun. 16 vs. Lynn * Final L, 4-3
Wed. 19 at Embry-Riddle * Final L, 7-0
Fri. 21 vs. West Florida @ Valdosta, Ga. Final L, 6-1
Sat. 22 at Valdosta St. Final L, 4-1
 
March
Sat. 7 vs. Wayne St. (Mich.) Final W, 4-1
Mon. 9 vs. Bluefield St. Final L, 4-3
Tue. 10 vs. Ferris St. Final W, 4-0
Thu. 12 vs. St. Thomas Aquinas Final W, 5-2
Fri. 13 vs. Auburn Montgomery Cancelled
Sun. 15 vs. Southeastern Oklahoma @ Arlington, Tex. Cancelled
Mon. 16 vs. Midwestern St. @ Arlington, Tex. Cancelled
Wed. 18 vs. Texas-Tyler @ Arlington, Tex. Cancelled
Sat. 28 vs. Florida Southern * Cancelled
Tue. 31 at Saint Leo * Cancelled
 
April
Fri. 3 vs. Barry * Cancelled
Sun. 5 at Palm Beach Atl. * Cancelled
Wed. 8 at Eckerd * Cancelled
Fri. 17 vs. Sunshine State Conference @ IMG Academy - Bradenton, FL Cancelled
Sat. 18 vs. Sunshine State Conference @ IMG Academy - Bradenton, FL Cancelled
Sun. 19 vs. Sunshine State Conference @ IMG Academy - Bradenton, FL Cancelled
* Conference
% Post season
Bold team: Home event